e-markets.lt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

UAB Alternatyvi energija
Kaip pirkti? Bendradarbiavimas Kontaktai    
Šilumos sistemos Elektros sistemos Sistemų valdymas Kita
Apšvietimo įranga
Mano duomenys Prekių krepšelis Vykdyti užsakymą Prisijungti  
Lietuvių English Russian
Prekių katalogas
Saulės kolektoriai
Šilumos siurbliai
Boileriai/Akumuliacinės talpos
Siurbliai
Apšvietimo įranga
Valdikliai
Specialūs pasiūlymai
Papildoma įranga
Akcijos
Prekių krepšelis plačiau
...yra tuščias
Paieška
 
Įrašykite ieškomą žodį ar frazę.
Detali paieška
Visi paaiškinimai apie pirkimą, apmokėjimą, pristatymą ir garantinius įsipareigojimus Visi paaiškinimai apie pirkimą, apmokėjimą, pristatymą ir garantinius įsipareigojimus

Kaip naudotis?

1. Reikiamos prekės paieška ir pasirinkimas. Pasinaudokite katalogu ir išsirinkite Jus dominančias prekes. Kataloge visos prekės išdėstytos pagal kategorijas. Tam, kad pamatytumėte detalesnį prekės aprašymą, paspauskite ant jos pavadinimo. Jeigu Jūs jau žinote prekės modelį, kurį norite įsigyti, arba reikalingus techninius ypatumus, naudokite paieškos sistemą - tai sutaupys Jūsų laiką. Ieškoti galima pagal modelį, arba raktinius žodžius iš prekės pavadinimo. Prie kiekvienos prekės yra nurodoma kaina litais, įskaitant mokesčius. Pristatymo kaina į šią sumą neįskaičiuota ir priklauso nuo bendros užsakymo sumos.

2. Įdėkite pasirinktas prekes į krepšelį. Patinkančią Jums prekę galima įdėti į krepšelį, kaip ir įprastoje parduotuvėje. Tam tereikia paspausti ženkliuką . Jūs galite išsirinkti bet kokį prekių kiekį, galėsite peržiūrinėti ir redaguoti savo krepšelio turinį. Krepšelyje esančias prekes bet kada galėsite peržiūrėti, redaguoti ar ištrinti. Pašalinti prekes iš krepšelio galite pažymėję jas varnele ir paspaudę mygtuką .

3. Prekių užsakymas. Kai krepšelyje liko tik tos prekės, kurias Jūs jau nusprendėte pirkti, paspauskite mygtuką . Jei jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvės klientas prisijunkite prie sistemos, jei ne - spauskite , užpildžius registravimo formą galėsite tęsti užsakymo procedūrą. Parduotuvės administracija garantuoja informacijos konfidencialumą. Bet kokie vartotojų duomenys nebus perduoti trečioms šalims be Jūsų raštiško sutikimo, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktais numatytus. Po formos užpildymo ir patvirtinimo, eletroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą su visa reikalinga apmokėjimui informacija ir unikaliu užsakymo identifikavimo numeriu. Šį patvirtinimą būtinai išsaugokite, nes tai yra Jūsų pirkinių garantinis pasas.

4. Apmokėjimas ir pristatymas Sumokėti už prekes galite atlikę pavedimą į mūsų parduotuvės sąskaitas. Pervesti pinigus galite tiesiogiai internetu, pasinaudodami savo banko banko paslaugų teikimo internetu sistema privatiems ir verslo klientams. Taip pat galite atlikti pavedimą iš bet kurio Jums artimiausio arba patogiausio banko skyriaus. Atliekant mokėjimus būtinai nurodykite užsakymo identifikacijos numerį, savo vardą ir pavardę. Gavus apmokėjimą, Jūsų užsakymas patvirtinamas ir išsiunčiamas siuntų tarnyba Jūsų nurodytu adresu. Apie užsakymo išsiuntimą busite informuoti elektroniniu paštu. Siunta pristatoma per 2-5 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo.

Prekės paieška ir pasirinkimas

Pasinaudokite katalogu ir išsirinkite Jus dominančias prekes. Kataloge visos prekės išdėstytos pagal kategorijas. Patogus būdas pereiti iš vienos kategorijos į kitą - naudoti kategorijų medį kairėje.

Jeigu Jūs jau žinote prekės modelį, kurį norite įsigyti, arba reikalingas technines savybes, naudokite paiešką. Ieškoti galima pagal modelį arba raktinius žodžius iš prekės pavadinimo.

Prie kiekvienos prekės yra nurodoma kaina litais, su visais mokesčiais. Pristatymo kaina į šią sumą neįskaičiuota ir priklauso nuo bendros pirkinio sumos. Būtinai atkreipkite dėmesį į kiekio stulpelį: mes negarantuojame prekių nesančių sandėlyje pristatymo laiku. Vidutiniškai pristatymo terminas gali siekti nuo 2 iki 8 savaičių. Prieš užsakant tokias prekes būtina patikslinti jų pristatymo terminą ir numatomą pardavimo kainą, kadangi e-parduotuvėje nurodoma tik paskutinės šių prekių siuntos kaina. Taip pat norime perspėti - prekės rezervuojamos tik po užsakymo apmokėjimo patvirtinimo. Bet kuriuo atveju esant nesklandumams dėl prekių pristatymo terminų Jūs būsite informuoti apie tai elektroniniu paštu arba telefonu.

Prekių įdėjimas į krepšelį, užsakymo tvirtinimas

Patinkančią Jums prekę galima įdėti į krepšelį, kaip ir įprastoje parduotuvėje. Tam pakanka prekių kataloge arba produkto aprašymo langelyje paspausti mėlyną mygtuką . Visus įdėtus produktus, taip pat bendrą idėtų produktų vertę matysite prekių krepšelio skiltyje. Jūs galite išsirinkti bet kokį prekių kiekį, galėsite peržiūrinėti ir redaguoti savo krepšelio turinį. Krepšelyje esančias prekes galėsite bet kada peržiūrėti ir palikti tik tas pozicijas, kurias vėliau tikrai užsakysite. Jei reikia pašalinti prekę(-es) iš krepšelio- pažymėkite jas varnele ir paspauskite mygtuką . Šiame redagavimo lange galite pakeisti užsakytų produktų kiekius ir/arba pašalinti prekes iš krepšelio pažymėję jas ir paspaudę mygtuką . Pasirinkus pristatymo būdą ir papildomas paslaugas spaudžiame mygtuką ir patenkame į užsakymo patvirtinimo langą. Jei nebuvote prijungti prie savo paskyros - sistema paprašys prisijungti. Rekomenduojame prieš įdedant prekes į krepšelį prisijungti, nes priešingu atveju nutrūkus interneto ryšiui arba dėl kitų priežasčių, Jūsų krepšelis nebus išsaugotas - teks kartoti visą užsakymo procedūrą iš naujo. Jei viskas tvarkoje - pasirenkame pristatymo adresą. Jei siuntą reikia pristatyti kitu adresu nei nurodėte registracijos metu - galite iškart jį čia sukurti ir/arba redaguoti. Jei turite papildomų pageidavimų arba prašymų - įrašykite juos į komentarų langelį. Belieka tik patvirtinti užsakymą paspaudus atitinkamą mygtuką. Po kelių sekundžių sistema išsiųs Jums elektroninį laišką su užzsakymo patvirtinimu. Primename, kad neapmokėti užsakymai nėra apdorojami ir užsakytos prekės nerezervuojamos.

Užsakymą galite apmokėti:

a) Rankiniu būdu atliekant pavedimą iš savo sąskaitos naudojant e-bankininkystės sistemas. Pavedimas tvirtinamas Alternatyvi energija vadybininko kartą per darbo dieną (~ 17 val.) pagal pateiktą banko išklotinę. Tokių pavedimų tvirtinimas gali užtrukti 3 dienas (pvz. pavedimą atlikote penktadienį vakare, o vadybininkai jį tvirtins tik pirmadienį ~ 17 val.). Kadangi užsakymo statusas nekeičiamas automatiškai, net ir padarius pavedimą, tol kol vadybininkai jo nepatvirtins - matysite užsakymo statuse, kad apmokėjimas dar laukiamas. Jei statusas nesikeičia daugiau kaip 2 d.d. - kuo skubiau susisiekite su mūsų vadybininkais - jie padės išspręsti problemą.

b) Apmokėti bet kuriame banko skyriuje, pateikus banko darbuotojui išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Tai brangesnis mokėjimo būdas. Pavedimo banko padaliniuose kaina 2-4 lt, jo tvirtinimas užtrunka iki 3-4 d.d.

Prekių pristatymas

1.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato transporto įmonė.

1.2. Nemokamą pristatymą UAB „Alternatyvi energija“ siūlo visiems vartotojams, kurie nusipirko prekių daugiau nei už 300Lt, išskyrus tuos atvejus, kai su prekių pristatymu siejami papildomi mokesčiai. Negabaritiniams kroviniams nemokamas pristatymas netaikomas, teirautis kontaktiniais telefonais. Prekės nupirktos UAB „Alternatyvi energija“ bus siunčiamos kurjerių kompanija ir pristatomos per maždaug 2 - 5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą. Šis terminas gali būti atidėtas pristatant į šalis su muitine.

1.3. Užsakomųjų (nesančių sandėlyje) prekių pristatymo laikas derinamas individualiai.

1.4. Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos būklę.

1.5. Prekes, pristačius Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos.

1.6. Priimančiam asmeniui, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

1.7. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų.

1.8 Siekiant išvengti bet kokių pristatymo incidentų (neteisingas adresas, neįmanoma rasti ką nors namuose ir tt.) būtina užpildyti atitinkamą formą teisingai. Rekomenduojama nurodyti jūsų kontaktinį telefoną.

1.9. Užsakymo neįmanoma pristatyti į pašto dėžutes ir karines bazes.

Prekių grąžinimas

2.1. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei buvo pateikta kartu su preke). Grąžinant būtina pridėti originalią sąskaitą faktūrą, kurią gaunate su preke, užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą. Prekes Pirkėjas grąžina savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos kokybės.

2.2. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas nepriima grąžinamo daikto.

2.3. Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į UAB „Alternatyvi energija“ dėl prekės remonto ar grąžinimo.

2.4. UAB „Alternatyvi energija“ kokybiškų, bet nepatikusių prekių atgal nepriima, jei pirkėjui trūksta informacijos apie produktą ir jis abejoja dėl to ar prekė jam tinkama, jis turi atsisakyti pirkimo internetu ir atvykti į UAB „Alternatyvi energija“ konsultacijai.

Garantija

Prekėms, parduodamoms e-markets.lt elektroninėje parduotuvėje, suteikiama garantija kokia pateikiama prekės aprašyme.
Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo reikia teirautis telefonu, ar nuvykti adresu nurodytu garantiniame talone.
Jei garantinis laikotarpis yra pasibaigęs, prekė nėra priimama garantiniam remontui.
Garantija galioja tik tuomet, jeigu pirkėjas pateikia prekės įsigijimo dokumentus.
Garantija pradeda galioti nuo prekės įsigijimo dienos.
Garantija prekėms netaikoma tokiais atvejais, jeigu prekė:
• netinkamai paruošiama vartojimui arba netinkamai įdiegiama;
• naudojama ne pagal paskirtį;
• naudojama nesilaikant vartotojo vadove ir (arba) atitinkamuose dokumentuose pateiktų instrukcijų;
• taisyta ar modifikuota be raštiško pardavėjo sutikimo arba pardavėjo neįgaliotose remonto dirbtuvėse.
• tinkamai nefunkcionuoja dėl vandens kokybės, korozijos, purvo, smėlio poveikio;
• netinkamai transportuojama ar sandėliuojama.
• paveikta bet kokios išorinės poveikio jėgos, reiškinio ar įvykio, kuriai pardavėjas neturi jokios įtakos.
Garantiniu laikotarpiu gražinus prekę, prekė keičiama nauja tik tuo atveju jei neįmanoma jos sutaisyti.

Jeigu prekės pristatomos naudojantis pašto ar panašias paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis, pirkėjas, prieš priimdamas prekes ir pasirašydamas prekės priėmimo dokumentus privalo įsitikinti nepažeista prekės pakuote. Jeigu yra pagrįstų įtarimų apie pakuotės pažeidimą ir galima prekės apgadinimą, pirkėjas privalo nepasirašyti ir nepriimti siuntinio, nes kitu atveju pats pirkėjas taps atsakingas už prekės būklę ir neteks teisės į garantijas.

Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos
Šios Pirkimo ir pardavimo sąlygos (toliau – Sąlygos) nustato Pirkėjo ir UAB „Alternatyvi energija“ (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.
2. Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas
2.1.
 Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis sąlygomis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.
2.2. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma UAB „Alternatyvi energija“.
3. Pirkėjo pareigos
3.1. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą.
3.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
3.3. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie apmokėjimą už pasirinktas prekes. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo mygtuko „Patvirtinti ” paspaudimo. Per šį terminą mokėjimo pavedimo nepatvirtinus, arba pinigam nepasiekus UAB „Alternatyvi energija“ sąskaitos, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties.
3.4. Jeigu prekė yra užsakoma, pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui ne mažesnį, kaip 50 (penkiasdešimt) % bendros prekių kainos dydžio avansą.
3.5. Pirkėjui atsisakius pirkti Pardavėjo prekes, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui sumokėto avanso dydžio baudą, jeigu šalys nesutaria kitaip.
3.6. Pirkėjas privalo laikytis kitų Sąlygose bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų. 
4. Pardavėjo teisės
4.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve.
4.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo.
4.3.  Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas
4.4. Pardavėjas turi kitas Sąlygose ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.
5. Pardavėjo pareigos
5.1. Sudaryti sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
5.2. Organizuoti Pirkėjo užsakytų prekių pristatymą Pirkėjo nurodytu adresu.
5.3. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja apie tai įspėti Pirkėją bei derinti pristatymo sąlygas individualiai.
6. Apmokėjimas
6.1. UAB „Alternatyvi energija“ įtraukia PVM visiem užsakymam pristatomiems į Europos Sąjungos valstybes. PVM bus apmokestinama, pagal įstatymų nustatytas normas.
6.2. PVM nėra taikomas jei pirkėjas yra užsienio įmonė, ir tuo pat metu PVM mokėtojas, tokiu atveju pirkėjas susimoka PVM pats, savo šalyje.
6.3. Kai baigsite savo užsakymą, prieš mokėjimą, gausite suvestinę apie įsigytą turtą ir jo bendrą kainą įskaitant mokesčius ir kitas papildomas išlaidas.
6.4. Klientas yra atsakingas už visus komisinius mokesčius, susijusius su banko pavedimu.
6.5. Mokėjimui pavedimu, vartotojui bus suteikiamas sąskaitos numeris, į kurį turi būti pervedami pinigai. Vartotojas turi nurodyti užsakymo numerį ir savo pilną vardą. Klientas turi 2 darbo dienas nuo tos dienos, kai patvirtinamas užsakymas.
6.6. Užsakymas nebus pradėtas vykdyti iki kol bus patvirtintas  apmokėjimas. Jei apmokėjimas nėra atliktas per nurodytą laikotarpį, užsakymas yra atšaukiamas.
7. Atsakomybė
7.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.
7.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
7.3. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme). Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti, užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir duomenimis naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, nedelsiant apie tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.
7.4. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.
7.5. UAB „Alternatyvi energija“ suvokia, kaip svarbu saugumas internete. Dėl šios priežasties, UAB „Alternatyvi energija“ garantuoja Jums visišką duomenų saugumą visiem Jūsų pirkimam virtualioje parduotuvėje. Visa informacija, pateikta mums, bus naudojama tik užsakymų apdorojimui ir naršymo bei pirkimo procesų supaprastinimui mūsų parduotuvėje, be to, Jūsų informavimui apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ir naujienas.
7.6. UAB „Alternatyvi energija“ garantuoja, kad bet kokie duomenys nebus prieinami tretiesiems asmenims arba įmonėms ne UAB „Alternatyvi energija“ grupėje.
7.7. Tikroji prekės išvaizda gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje.
7.8. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.
8. Baigiamosios nuostatos
8.1. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
8.2. Vadovaudamiesi Atliekų tvarkymo įstatymu Nr. VIII-787 , INFORMUOJAME,
Elektros ir elektroninėje įrangoje (EEĮ) yra pavojingų medžiagų, kurios kelia pavojų aplinkai bei žmonių sveikatai, todėl nebetinkami naudoti šie gaminiai negali būti išmetami kartu su komunalinėmis atliekomis.
Įsigydami elektros ar elektronikos gaminį www.e-markets.lt elektroninėje parduotuvėje, į mūsų prekybos vietą galite atnešti tokios pačios rūšies nebetinkamą naudoti gaminį.
Nemokamai priimamos vartotojo atiduodamas buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos atliekos, jei vartotojo atiduodamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos yra tos pačios paskirties kaip jo perkama elektros ir elektroninė įranga ir jei atiduodamos elektros ir elektroninės įrangos atliekų kiekis (skaičiuojant įrangos vienetais) atitinka perkamos elektros ir elektroninės įrangos kiekį.
Elektros ir elektroninės įrangos atliekos nėra priimamos, jeigu šias atliekas sudaro elektros ir elektroninė įranga be pagrindinių tokios įrangos dalių ar jose yra atliekų, nepriskiriamų elektros ir elektroninės įrangos atliekoms ir (ar) šios atliekos kelia pavojų darbuotojų sveikatai bei saugumui.
Norėdami atiduoti netinkamą naudoti EEĮ gaminį, prašome kreiptis į aptarnaujantį personalą.

 

Tęsti

© 2021 e-markets.lt
UAB "Alternatyvi energija" El.paštas: info@alternatyvienergija.lt
Telefonas:
+370 674 66364
+370 383 52703
Faksas:
+370 383 52703